پارسی پی‌دی‌اف

نخستین نرم افزار تبدیل فایل پی‌دی‌اف فارسی و انگلیسی به Wordمعرفی نرم افزار


پارسی پی‌دی‌اف نخستین نرم افزار تبدیل و تصحیح فایل های پی‌دی‌اف فارسی و انگلیسی به Word، بدون مشکل بهم ریختگی حروف و جملات فارسی است. شما قادر خواهید بود تنها در ۵ کلیک! فایل پی‌دی‌اف را به فایل قابل ویرایش Word تبدیل کنید، بدون نیاز به نصب هیچگونه فونت اضافی، قالب بندی و چیدمان متن مشابه فایل اصلی خواهد بود.

ویژگی های کلیدی نسخه ۲.۴ :

 • حل مشکل بهم ریختگی و عدم تبدیل صحیح متون فارسی و ترکیبی 
 • پشتیبانی و شناسایی اغلب فونت های فارسی ( ۹۹ درصد فونت ها)
 • با قابلیت بروزرسانی الگوریتم تصحیح کننده متون بدون نیاز به نصب مجدد
 • اعمال دقیق قالب بندی متن ازجمله فونت ها،اندازه و استایل آن در فایل Word خروجی
 • تشخیص و اعمال رنگ و رنگ زمینه متن در فایل خروجی
 • پشتیانی از جدول ها،لیست ها،نمودارها، اشکال گرافیکی و هندسی
 • پشتیبانی از عنوان ها،فهرست،شماره صفحات،پاورقی
 • پشتیبانی از تمام فرمت های تصاویر در فایل های پی‌دی‌اف
 • تشخیص عبارات ،عملگرها و عملوندهای ریاضیات (بغیر از فرمول ها)
 • پشتیبانی از متون تک ستونی ، چند ستونی و ترکیبی
 • رابط کاربری جدید متناسب با ویندوز ۱۰
 • قراردادن محتویات صفحات به مانند فایل پی‌دی‌اف در فایل خروجی
 • قابل استفاده برای تبدیل فایل های پی‌دی‌اف انگلیسی
 • پشتیبانی وتبدیل فایل های محافظت شده توسط رمزعبور و محدودشده (Secured)
 • اضافه شدن ابزارک های جدید برای کار با فایل های پی‌دی‌اف ، همچون استخراج صفحات ، برداشتن واترمارک های متنی و گرافیکی صفحات (Watermark) ، حذف متون اضافه شده به فایل
 • تقویت ابزار حذف و برداشتن محدودیت های فایل های پی‌دی‌اف (محدودیت چاپ،دسترسی به متن و کپی برداری،درج توضیحات،درج فرم وکنترل های ارتباط با کاربر،مجوز ویرایش و تغییر محتویات،استخراج ومدیریت صفحات و محتویات)
 • فضای موردنیاز برای نصب، تنها ۸۰ مگابایت

سفارش نرم افزار


هم اکنون سفارش دهید! فقط با پرداخت ٤٩٠.٠٠٠ ريال نرم افزار را دریافت نمایید. برای تسهیل در روند دریافت کلید فعال سازی و پشتیبانی مناسب قبل از پرداخت هزینه ،برای شما یک حساب کاربری ایجاد می شود. پس از ثبت و تکمیل اطلاعات عضویت و پرداخت هزینه ،نرم افزار از پنل کاربری قابل دریافت است. فعال سازی نرم افزار به راحتی صورت می گیرد ، پس از نصب آن، شماره سریال نمایش داده شده را در قسمت دریافت کلید فعال سازی پنل کاربری خود ثبت کنید. کلید فعال سازی پس از بررسی اطلاعات توسط همکاران در کمتر از ۲۴ ساعت برای شما ارسال خواهد شد. نرم افزار پارسی پی‌دی‌اف با تمام نسخه های سیستم عامل شرکت مایکروسافت از Windows XP تا Windows 10 سازگار بوده و برای رابط کاربری لمسی بهینه شده است .

سیستم همکاری در فروش و کسب درآمد


سیستم همکاری در فروش پارسی پی‌دی‌اف با هدف درآمدزایی و توسعه تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت برای اشخاص علاقه مند و فعالان فضای اینترنتی کشور می باشد. چنانچه دارای سایت، وبلاگ و یا صفحات اینترنتی هستید می توانید با معرفی پارسی پی‌دی‌اف به بازدیدکنندگان وب سایت ها و یا گروههای اینترنتی خود ، در سود فروش آنها به میزان بسیار مناسبی بهره مند شوید و درآمد ماهیانه بسیار مناسبی کسب نمایید. مزایای سیستم : ۱. پرداخت بالاترین سود مشارکت ،۲۰ درصد از فروش نرم افزار به عنوان پورسانت و سود فروش ۲.تسویه حساب سریع به درخواست کاربر با حداقل سقف پرداخت ۴۵۰.۰۰۰ ریال ۳.امکان دریافت کلیدهای فعالسازی رایگان بجای سود ریالی، با معرفی ۴ کاربر که اقدام به سفارش نرم افزار کنند .

سوالات متداول


با انتخاب گزینه ثبت سفارش وارد مرحله ثبت اطلاعات عضویت خوهید شد، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده به صفحه پرداخت هدایت شده و نسبت به پرداخت هزینه اقدام فرمایید، درصورت پرداخت موفقیت آمیز نرم افزار از طریق پنل کاربری شما قابل دریافت است.
شما پس از دریافت و نصب نرم افزار بر روی سیستم خود،ابتدا می بایست یک نام ثابت را برای کامپیوتر خود در نظر بگیرید (Computer Name) تا درصورتی که ویندوز خود را مجددا نصب می کنید یا به نسخه ای جدیدتر بروزرسانی می کنید کلید شما معتبر باشد . با اجرای نرم افزار شماره سریال نمایش داده می شود که طولی بین ۲۰ تا ۳۲ حرف دارد . پس از ورود به پنل کاربری خود شماره سریال را در قسمت "دریافت کدفعال سازی" ثبت کنید. کلید فعال سازی نرم افزار پس از تایید ، به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد همچنین در پنل کاربری نیز قابل مشاهده خواهد بود.
بله،لطفا الگوریتم تصحیح متون را بروزرسانی کرده و مجددا اقدام فرمایید، چنانچه در پیام نمایش داده شده دکمه "سعی مجدد" وجود دارد تا زمان دریافت خروجی مناسب از آن استفاده کنید، درصورت عدم دریافت خروجی مناسب، برای بررسی فایل و بروزرسانی الگوریتم تصحیح متن نرم افزار ، فایل موردنظر را از طریق ایمیل برای پشتیبانی ارسال فرمایید.
خروجی نرم افزار در بسیاری از فایل ها همانند محتویات فایل PDF است ، حال آنکه ممکن است در برخی موارد سطر و ستون های جداول و همچنین تصاویر در موقعیت نادرست تنظیم شده باشند و یا برخی علایم نگارشی متن صحیح نباشند و نیاز به تصحیح توسط کاربر داشته باشند.
خیر، در حال حاضر فایل های عربی پشتیبانی نمی شود.
خیر، در حال حاضر فایل های اسکن شده فارسی پشتیبانی نمی شود.
خیر ، متاسفانه فونت های مذکور بدلیل ساختار غیراستاندارد در فایل های PDF قابل تبدیل و استخراج نیستند.
خیر، نسخه های ویندوز نرم افزار آفلاین بوده و می توانید بصورت نامحدود از آن استفاده کنید.
برای تسهیل در دریافت نرم افزار، انجام و مشاهده پرداخت ها،کلیدهای فعال سازی و همچنین ارتباط شما مشتریان با کارشناسان تیم، لازم است در مرحله سفارش یک حساب کاربری ایجاد کنید.
لطفا نام کامپیوتر (Computer name) را همانند قبل تنظیم کنید و سیستم را ریستارت (Restart) نمایید.
لطفا نرم افزار را با دسترسی مدیریت (Run as Administrator) اجرا کرده و اقدام به فعالسازی نمایید، چنانچه مشکل پابرجا بود ممکن است در زمان حذف نرم افزار ، نصب/بروزرسانی ویندوز جدید فرآیند غیرفعالسازی را انجام نداده باشید.

درباره ی ما


تیم برنامه نویس حرفه ای در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. تیم ما با داشتن افراد حرفه ای در زمینه های برنامه نویسی ، تحلیل و پیاده سازی انواع نرم افزار و وب سایت در حداقل زمان و با بهترین کیفیت آماده انجام هرگونه درخواست از طرف سازمان ها نهادها و شرکت های متقاضی اتوماسیون های آنلاین و آفلاین و وب سایت های تجاری تبلیغاتی و ... است.